מהם הסיווגים של חוט טנטלום?

May 27, 2025

השאר הודעה

Zhenan Tantalum תיל מסמך PDF, לחץ כדי להוריד

 

מהם הסיווגים של חוט טנטלום?

חוט טנטלום בעל טוהר גבוה
טווח טוהר: בדרך כלל הטוהר הוא מעל 99.95% ויכול אפילו להגיע ל 99.99% ומעלה.
תכונות: תוכן הטומאה נמוך ביותר, עם תכונות חשמליות טובות יותר, יציבות כימית ועמידות בפני קורוזיה. זה יכול לשמור על ביצועים יציבים בסביבות קיצוניות כמו טמפרטורה גבוהה וקורוזיה חזקה.
יישום: משמש בעיקר בשדות עם דרישות טוהר גבוהות במיוחד, כגון רכיבים אלקטרוניים יוקרתיים, חיישני דיוק גבוה בשדה האווירי והחלל וכו ', למשל, בעת ייצור קיבולים אלקטרוליטיים טנטלום בעלי ביצועים גבוהים, חוט טאנטלום בעל טווח גבוה יכול להבטיח כי לקיבולת הנמוכה התנגדות סדרתית ורדיבות גבוהה יותר.

חוט טנטלום טוהר רגיל
טווח טוהר: הטוהר הוא בדרך כלל בין 99.5% ל 99.95%.
תכונות: המחיר נמוך יחסית, והביצועים יכולים למעשה לענות על צרכי היישומים התעשייתיים הכלליים.
יישום: בשימוש נרחב בציוד כימי, ציוד רפואי ושדות אחרים שבהם דרישות הטוהר אינן מחמירות במיוחד. לדוגמה, בענף הכימיקלים נעשים כמה מרכיבי חימום עמידים בפני קורוזיה, וחוט טנטלום טוהר רגיל יכול לעמוד בדרישות השימוש.

 

פרמטרים של חוט חוט Zhenan Tantalum

קוטר, אינץ '(מ"מ)

סובלנות, +\/- אינץ '(מ"מ)

{{0}}. 125 ~ 0.187 לא כולל (3.175 ~ 4.750)

0.003 (0.076)

{{0}}. 187 ~ 0.375 ext (4.750 ~ 9.525)

0.004 (0.102)

{{0}}. 375 ~ 0.500 לא כולל (9.525 ~ 12.70)

0.005 (0.127)

{{0}}. 500 ~ 0.625 לא כולל (12.70 ~ 15.88)

0.007 (0.178)

{{0}}. 625 ~ 0.750 לא כולל (15.88 ~ 19.05)

0.008 (0.203)

0. 750 ~ 1. 000 לא כולל (19.05 ~ 25.40)

0.010 (0.254)

1. 000 ~ 1.500 לא כולל (25.40 ~ 38.10)

0.015 (0.381)

1.500 ~ 2. 000 לא כולל (38.10 ~ 50.80)

0.020 (0.508)

2. 000 ~ 2.500 לא כולל (50.80 ~ 63.50)

0.030 (0.762)

 

אם יש לך צרכי מוצר אחרים, אנא צור איתנו קשר, אנא השאר הודעה ל: sales@zanewmetal.com, אנו נשיב לך בהקדם האפשרי ~